ریاست محترم دادگاه کیفری دو

 با سلام

احتراماً در اعتراض به قرار صادره خدمت آن مقام محترم معروض می دارد:

عدم توجه دادیار محترم به اظهارات اینجانب ومستندات پرونده  :

1-  قابل ذکر است که بنده بعد از انجام تحقیقات گسترده ،متوجه شدم مشتکی عنه اموالی مشابه اموال اینجانب را در بندر عباس به فروش رساندند و متعاقبا اماره هایی جهت کشف حقیقت ارائه شد، اما دادیارمحترم هیچ دستوری در راستای کشف حقیقت انجام نداده اند ؛بدین شرح که وقتی بنده با معرفی شهود اظهار داشته ام که کلانتری بندر عباس اموالی را از مشتکی عنه کشف نموده و متعابا اموالی را مشابه اموال اینجانب به همسایگان خویش فروخته اند ،دادیار محترم می بایست در وهله اول ، قبل ازبین رفتن قرائن وقوع جرم ، به دادسرای بندرعباس نیابت می داده اند تا در راستای ادعاهای مطروحه  اقدامات مقتضی صورت می گرفت اما هیچ اقدامی انجام نشده است .

 ۲. آیا در راستای اظهارات احدی از شهود بنام «ج . ا » که عنوان داشته اند که مشتکی عنه به ایشان بیان داشته که به جهت بیرون انداختن صاحب خانه قصد فروش اموال شان در شهر بندر عباس را دارند و بعد به بندر عباس مراجعه نموده و اقدام به فروش این اموال نموده اند و بخشی از این اموال نیز توسط دادسرای بندرعباس توقیف شده است تحقیق و اقدامی صورت گرفته است.

3- بنده که توانایی تحقیقات بیشتراز اقدامات فوق را نداشته اما چرا و چه دلیل دادیار محترم که وظیفه تحقیق داشته اند هیچ اقدامی انجام نداده اند؟

. اعتراض نسبت به استدال دادیار محترم با موضوع وجود اختلاف خانوادگی

 اولا اختلاف به گونه ای نبوده که پیرو آن این اقدامات انجام بشود در ثانی اگر استدلال ریاست محترم را بپذیریم پس باید این استدال را هم بپذیریم که چون مشتکی عنه با اینجانبان اختلاف داشته اند به قصد زیان رساندن این اقدامات را انجام داده اند.

.چرا می بایست مدارک و شواهد را کنار گذاشت و در راستای کشف حقیقت تلاش نکرد و متعاقبا به جهت توجیح این اقدامات به استدلالی که پر از چون و چرا می باشد استناد نمود ؟

درخواست از ریاست محترم :(نمونه اعتراض به قرار منع تعقیب)

  • درتاریخ احتمالی وقوع جرم مشتکی عنه اقدام به خروج از تهران به همراه وسایل زیادی نموده اند از مشتکی عنه خواسته شود که چگونه و چه اموالی را از تهران به هرمزگان شهرستان حاجی آباد منتقل نموده اند .
  • عندالزوم از باربری مربوطه و..درخواست شود تا اگر فیلم آن تاریخ را دارند در دسترس مقام قضایی قرار دهند .
  • از مشتکی توضیح خواسته شود که این وسایل را چگونه و از چه کسی تهیه نموده و در حال حاضر اموال کجا قرار دارد .
  • عندالزوم از افرادی که اموال به آنها فروخته شده است در راستای شناسایی اموال تحقیقات مقتضی صورت گیرد چرا که نامبرده اموال را در آنجا به فروش رسانده اند و بخشی از اموال نیز توسط شعبه 2 باز پرسی حاجی آباد ضبط شده است .)

درحاصل ضمن تشکر از ریاست محترم ، خواهشمند است نظر به اینکه تحقیقات در مرحله مقدماتی به نحو صحیح صورت نگرفته است ضمن نقض قرار صادره در راستای کشف واقع دستورات مقتضی را صادر فرمایند .

از بذل و عنایت آن مقام عالی کمال تشکر و امتنان را دارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب مرتبط